Android

Prezydent Bitcoin SV trafia do Binance’a jako były krytyk, który został najlepszym górnikiem.

Jimmy Nguyen, Prezes Stowarzyszenia Bitcoinów (Stowarzyszenie Bitcoinów)

Paddy Baker
Prezydent Bitcoin SV trafia do Binance’a jako były krytyk, który został najlepszym górnikiem.
Kolejny dzień, kolejne plucie w kryptońskiej przestrzeni…

Prezes Bitcoin Satoshi Vision (BSV), oskarżył Binance’a o wybieranie wiśniowych relacji z projektem kryptokurwalutowym po tym, jak na początku tego tygodnia pojawiły się wiadomości, że nowy basen wydobywczy giełdy jest obecnie największym weryfikatorem protokołu BSV.

W oświadczeniu dla CoinDesk, Jimmy Nguyen powiedział, że to było „trochę zbyt ironiczne“, że Binance, który wycofał BSV z głównej wymiany w kwietniu 2019 roku i był krytyczny wobec kryptokurwaluty, nadal uważa BSV za ekonomicznie opłacalne dla kopalni.

Patrz też: Craig Wright Challenges Court Order Criticizing His Evidence w sprawie Kleimana za 4B$.

„Te czyny mówią o wiele głośniej niż słowa. Binance wypowiedział się w kwietniu 2019 roku, gdy wycofał BSV, mówiąc, że moneta nie spełnia jego rzekomych „standardów“. Prawda jest taka, że BSV rzeczywiście spełnia standardy Binance’a – za generowanie dochodów z BSV, kiedy się na to zdecyduje“, powiedział Nguyen.

Na początku tego tygodnia okazało się, że Binance Pool, który został uruchomiony pod koniec kwietnia, stał się największym górnikiem BSV. Przy średniej siedmiodniowej średniej ruchomej, Binance Pool stanowił niecałe 20% całkowitego hashrenu sieci w czasie prasy.

coin-dance-thisweeksv
Źródło: Coin Dance
Mniej więcej rok temu Binance, wraz z kilkoma innymi osobami, w tym Krakenem i ShapeShift, skreślił BSV z listy w proteście przeciwko zachowaniu Craiga Wrighta, jednego z czołowych adwokatów BSV, który twierdził, bez dowodów, że jest twórcą bitcoin’a, Satoshi Nakamoto.

Wright publicznie groził, że pozwie każdego, kto nazwał go oszustem. W odpowiedzi, wielu, w tym Binance CEO Changpeng („CZ“) Zhao zabrał do Twittera, aby to zrobić.
Żeby było jasne, nie wybieram stron technologii. Pozwalamy, by rynek to zrobił. Jestem przeciwny oszustwom, takim jak kłamanie, żeby być kimś. Jako taki, to moja mocna opinia, że:
Zhao wezwał ponadto społeczność BSV do wykopania Wrighta z jego ekosystemu: „Każdy, kto wspiera BSV z technicznego punktu widzenia, powinien atakować nieuczciwego Craiga Wrighta, który zatruwa Twoją społeczność, a nie atakować resztę świata.“

Patrz też: Binance Launchching Crypto Exchange in the UK

Na początku tego tygodnia, CoinGeek, kryptocurrency News site, którego właścicielem jest Calvin Ayre, miliarder BSV i zwolennik Wright, zasugerował, że Binance stał się największym górnikiem BSV, aby mógł spróbować i kontrolować swoją cenę i chronić swoją własną monetę Binance.